WSPIERAJ KULTURĘ! ZOSTAŃ PATRONEM DZIAŁAŃ MAURYCEGO POLASKIEGO.

Wszystko to co robię od półtora roku robię własnym sumptem, przy pomocy nieco archaicznych sprzętów. Marzę o tym, żeby do kolejnych realizacji mieć kamerę, światło, studio i komputer, który daje radę. Jeśli Państwo są związani ze mną na dobre, zapraszam Was także do związania się ze mną na przyszłe dobre!

ZRÓBMY TO RAZEM!

20000

ZŁ NIEZBĘDNE

MPD RAZ DZIENNIE

Taka kwota pozwoli mi utrzymać „Mój przekaz dnia” w dotychczasowej formule, czyli raz dziennie. To trzydzieści satyrycznych komentarzy wymyślanych i opracowywanych każdego dnia. Oczywiste jest, że powstają one również dzięki Waszej życzliwości i energii, za co serdecznie dziękuję! Ale przyznacie Państwo, że tylko i wyłącznie tym paliwem rodziny nie nakarmię. I jeszcze jedno spostrzeżenie: nie chciałbym się uzależnić od sponsora, który będzie sugerował treści zawierane w MPD, zatem optymalnym rozwiązaniem jest NASZA współpraca: Was – lubiących MPD i mnie, jako ich autora.

30000

ZŁ NIEZBĘDNE

EDUKACJA MARZEŃ

Moi Kochani Państwo, gdy tak się przyglądam temu co się dzieje edukacji – resztki bujnych włosów na głowie stają mi dęba! Następuje pandemiczny upadek edukacji. Rosną nam zdalne dzieci przyklejone domonitora. Mam niejakie doświadczenie w twórczości edukacyjnej dla dzieci i marzy  mi się ją rozwinąć, a przede wszystkim tworzyć i produkować filmy i wydawać książki, które będą niosły określone treści. Tymi treściami mają być: rzetelność językowa, przekaz prawdziwie edukujący, a nieotumaniający lub oszałamiający, a także ukazywanie przepiękna naszej ojczystej mowy. Dzieci i młodzież należy traktować poważnie! Ale w lekkiej, strawnej i przystępnej formie.

50000

ZŁ NIEZBĘDNE

STUDIO I LUDZIE

Ta kwota miesięcznego wsparcia pozwoli mi stworzyć studio, w którym będą realizowane profesjonalne produkcje – „Tele-baranek”, „Pop kultura”, MPD. Ulepszę stronę internetową i będę stale ją rozwijał, zamieszczę na niej wszystkie produkcje, informacje o koncertach, podcasty i wszystko co w duszy gra… Kupię komputer, oprogramowanie, oświetlenie, mikrofony, scenografię. I wtedy będę mógł spokojnie pisać i tworzyć, bo za tym przepadam! Aby zrealizować te cele, potrzebni mi są współpracownicy. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł ich opłacać i godnie rozwinąć nasz impresariat. Proza życia nie daje o sobie zapomnieć, więc pobiorę sobie w końcu honorarium.

WEJDŹ NA PATRONITE …

WEJDŹ NA STRONĘ PATRONITE I WYBIERZ  FORMĘ WSPARCIA